عقد قرارداد با کلوپ تفریحات دریایی سی من کیش

نوشته شده توسط kishbank در شنبه 25 مهر 1394 10:15

بر اساس قرارداد منعقده بین کانون واحدهای بانکی منطقه آزاد کیش و شرکت سی من کیش ( مرکز کلوپ تفریحات دریایی سی من کیش ) کلیه همکاران شعب بانکها و موسسات مالی و اعتباری مستقر در جزیره زیبای کیش به اتفاق خانواده محترم  و میهمانان گرامیشان میتوانند از خدمات این کلوپ با تخفیفات و شرایط ذیل استفاده نمایند :

1) مدت قرارداد تا پایان شهریور ماه سال 1395

2) اخذ خدمات با ارائه کارت شناسایی بانک مربوطه

3) 20 درصد تخفیف بابت دوره های آموزش غواصی

4) 20 درصد تخفیف بابت استفاده از جت اسکی 

5) 40 درصد تخفیف بابت استفاده از سایر تفریحات دریایی 

6)تلفن پاسخگویی کلوپ : آقای آرین با شماره های تماس 09347687270  و 44459299

شما می توانند نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را در ذیل این خبر و در قسمت ارسال نظر برای  کانون واحدهای بانکی منطقه آزاد کیش ارسال نمایید  .

 

لینک ثابتادامه ی مطلب

کارمند شعبه
شنبه 25 مهر 1394 ساعت 15:33
بعنوان فردی که حدود هشت سال در جزیره و در یک موسسه مالی کار میکنم باید اعتراف کنم که ایجاد سایت و کانال در تلگرام و عقد قرارداد با یک کلوپ تفریحات دریایی و . . . ، یک کار بسیار نو و جالبی است . فقط امیدوارم ادامه داشته باشه و در وسط کار رها نشه من که در اولین فرصت میرم ببینم کلوپش خوبه و تخفیف هم همینطوری که نوشتید میده . بازم ممنون

پاسخ مدیر سایت : با سلام و احترام حضور همکار ارجمند، ازاظهار نظرشما این امید پامیگیرد که دیگر همکاران نیز اعلام نظر نموده وباپرسشگرى خود ،هیأت مدیره کانون را به پاسخگویى وتأمین نظر قریب 650 همکار شبکه بانکى وخانواده های محترم ایشان ترغیب نمایند. البته انتظار میرود خود همکاران نیز به فراخوان های کانون پاسخ داده ودر کار گروها شرکت نمایند.

نادر
شنبه 25 مهر 1394 ساعت 23:21
سلام کلوپ سی من اگه اونی که توی دامون ساحلی هستش باشه یکی از بهترین کلوپها با کارمندای مودب و خوش برخورد هستش فقط یک سوال آیا دوره اموزش غواصی با خود غواصی جداست؟ یعنی اگر از غواصی استفاده کنیم 40 درصد تخفیف شامل میشود؟

پاسخ مدیر سایت : با سلام و احترام ، خوشبختانه این کلوپ تفریحات دریایی همان است که می گویید و از اینکه کلوپ انتخابی کانون مورد تایید شماست خوشحالیم . ضمنا همانطور که گفته شد برای دوره های آموزش غواصی 20 درصد تخفیف و برای غواصی 40 درصد تخفیف توافق شده است . با احترام فراوان

همکار
سه شنبه 28 مهر 1394 ساعت 19:29
ضمن عرض سلام و خسته نباشید به دست اندرکاران سایت یک پیشنهاد دارم که خواستم مطرح کنم از آنجایی که اکثر همکاران و فرزندان ایشان در کلاس های زبان شرکت می کنند اگر امکان دارد نسبت به عقد قرارداد با یکی از موسسات زبان در کیش اقدام گردد تا همکاران از تخفیفات آن برخوردار گردند. در ضمن اگر امکان دارد پیشنهادات دریافتی را نیز اطلاع رسانی فرمایید.

پاسخ مدیر سایت : با سلام و احترام ، پیشنهاد شما در اولین فرصت بررسی و نتیجه نیز حتما به اطلاع شما و سایر دوستان خواهد رسید . با احترام فراوان .

همکار
چهارشنبه 29 مهر 1394 ساعت 16:27
ممنون از توجه و پاسخگویی سریع شما در رابطه با آموزش زبان
همکار
پنجشنبه 30 مهر 1394 ساعت 09:12
سلام.بسیارممنون ازراه اندازی این کانون.

پاسخ مدیر سایت : با سلام و احترم و تشکر از اظهار لطف حضرتعالی .

ارسال نظر

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: