برگزاری جلسه هیات مدیره کانون واحدهای بانکی منطقه آزاد کیش

نوشته شده توسط kishbank در پنجشنبه 16 مهر 1394 07:41

جلسه هیات مدیره کانون واحدهای بانکی منطقه آزاد کیش  با حضور اکثریت اعضای هیات مدیره در ساعت 7:30 صبح روز چهارشنبه مورخ 1394/07/15 به میزبانی بانک توسعه صادرات منطقه آزاد کیش و در محل بانک یاد شده برگزار گردید .  در این جلسه . . . . . . . .

در این جلسه علاوه بر طرح موضوعات مختلف توسط اعضاء ، کلیه حاضرین بر اجرایی نمودن بند ع از ماده هفت فصل دوم  اساسنامه کانون واحدهای بانکی منطقه آزاد کیش تاکید و مقرر نمودند کانون نسبت به بررسی دقیق موضوع و اجرایی نمودن آن اقدام نماید بنحویکه کلیه کارکنان بانکها و موسسات مالی و اعتباری مستقر در جزیره زیبای کیش و خانواده های ایشان از نتایج ملموس آن بهره مند گردند . درخاتمه جلسه راس ساعت 9 صبح پایان یافت .

بند ع از ماده هفت از فصل دوم اساسنامه کانون واحدهای بانکی منطقه آزاد کیش :

 "" برنامه ریزی در جهت تامین و استفاده از امکانات فرهنگی ، ورزشی و رفاهی موجود در منطقه  برای اعضاء کانون و خانواده ایشان ""

لینک ثابتادامه ی مطلب

همسر یکی از کارکنان
جمعه 17 مهر 1394 ساعت 14:00
ضمن تشکر از کانون بانکها که با راه اندازی این سایت زمینه تعامل هر چه بیشتر کارکنان بانکهای کیش با یکدیگر را فراهم کرد میتوان گفت بعد از تغییر ساعت کاری بانکها راه اندازی این سایت یکی از بهترین کارهای کانون میتواند باشد.من به عنوان همسر یکی از کارکنان بانک امیدوارم خانواده کارکنان در اولویت تصمیم گیری قرار بگیرد

پاسخ مدیر سایت : با سلام و وقت بخیر ، ممنون از پیام شما . انشا الله که کانون واحدهای بانکی کیش بتواند قدمی هرچند کوچک برای پرسنل سختکوش سیستم بانکی جزیره و خانواده های محترم ایشان بردارد . با احترام فراوان

ارسال نظر

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: